I came in like a wrecking ball

4. december 2013 at 18:34 | Jannah
Zdarec humans!

Asi po roce jsem se rozhodla dát blogu opět šanci. Tentokrát to bude asi zase jiné téma. Už tu byl fan blog, fashion blog, graphic blog, wítch blog, atd.,atd... Sem prostě stará známá. S blogem jsem kamarádi přes 8 let, což je fajné číslo. :D No zpět k pointě tohoto článku. (pointě? WAT?)
Jelikož v lednu dělám talentové zkoušky na grafickou školu a tudle se mě zeptali: "Už jsi někdy nějakou webovou grafikui zkoušela?" Of course bitches! Bylo mi 8, když sem začala patlat v PF -___- Tak mě napadlo, že by mohlo být dobré vytvořený nějaký blog/web/blogspot, kde bych tak nějak prezentovala své spráce a třeba teoreticky bych to ukázala na talentovkách.
Ráda bych sem přidávala své práce, jak výtvarné, tak grafické či multimediální. Strašně ráda bych poznala lidi, kteří se tímto zajímají, tak jako já a mají nějaké zkušenosti(které mi chybí) a třeba mi předají nějaké užitečné rady. Prosím, prosím. :3
Asi moc lidí nebudou zajímat věci o mě, ale jsem, za pár dní, 15-ti letá studentka nejmenovatelného pekla, kde zítra nejde elektrika tak musíme mít baterky na svícení. Fuck the logic. Miluji angličtinu, proto takhle debilně píšu, prostě zlozvyk. Neumím ji nijak perfekně ale jednou budu, věřím v to! :3 V životě mám veliké cíle a doufám, že se dostanu hodně daleko... Něco co mi nejde? Matika a čeják, tak sorry za ty obludy co tu pravděpodobně bude vídat. Vážně, sorry.
To bude asi, tak nějak všechno. Prostě samý bláboly, který nikdo nečte. Někdy mě udivuje jaký shity ze mě vylezou.. -_-

With love yours sincerely, Jannah
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.