What happened? Just Croatia...

24. july 2014 at 15:09 | Jannah
Ahoojte všecii!
Jsem zpět z dovolené, tak snad se budu teď moci blogu a youtube věnovat mnohem více! Možná bych mohla splácat nějak design, ale nic neslibuju, protože photoshop už jsem přeci jen nějakou chvilku neotevřela.. Nuž, ale to bych měla napravit, když to na střední bude asi ten nejpoužívanější program xD
Tyto prázdniny bych nazvala asi nejlepšími za celý svůj vživot a to nejsme ještě ani za půlkou /i když už k tomu není daleko../.
Jinak na dovolené to bylo úplně krásné.. I když nám tam skoro každý den pršelo, tak to byla vážně ta nejlepší dovolená! A tím prázdniny rozhodně ještě nekončí! 11. srpna mi na týden přijede kámoška Lucka se kterou po té pojedu 16. do Prahy na pride. Na konci prázdnin ještě asi na chvíli pojedu s rodinou na Slovensko, kam se těším už teď. Prázniny plánuji zakončit Rychtářem, kde budou moji milovaní Pipes and Pints a Rybičky 48! Tak snad to všechno dopadne jak si představuji a budu to opravdu moci nazývat "Nejlepešími prázdniny vůbec.." :)
Jediné co mě teď docela štve je, že se mi podělal notebook...dobře no, vlastně už je podělaný asi přes rok :D No uvidíme jestli bude muset do opravny nebo jestli to ještě chvíli vydrží. :D
No to je asi všechno, ráda bych v nějaké brzké době přidala nějakou kresbu nebo tak něco, tak uvidíme podle času.
Tady máte ještě sestřih z cesty a taak prostě taký road trip :D

A písničkou pro tento článek se stává... protože je prostě neskutečně chytlavá :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 /S /S | Web | 24. july 2014 at 20:59 | React

Super že si si užívala Chorvátsko :)to video sa podarilo..to more tam je úplne úžasné..kedže som ešte nebola v chorvátsku tak súdím podla tvojho videa :)
je dobré mať takto vopred naplánované čo ako :)
---
The Ramones :) mna chytila ich hudba vďaka jednému filmu, nedávno som sa dozvedela že zomrel posledný ich člen :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.