WHO AM I? || kdo vlastně jsem?

16. july 2015 at 21:25 | Jannah
Hádám, že hodně lidí je zvědavých stejně, jako jsem já a proto vás asi zajímá, kdo vlastně ve skutečnosti jsem.
Pokud mám tedy pravdu, tak směle pokračujte ve čtení.


Jsem člověk, který se velmi často mění, hlavně po vizuální stránce. Toto je má aktuální fotka, když píši tento článek, ale v nejbližších dnech mé vlasy pohltí další bláznivá barvička. Pravděpodobně šeříková.


Vyznávám alternativní život a přesně to je to, co mě baví. Miluji být jiná a nejít s davem. Když mám třeba právě teď blond vlasy, tak se cítím strašně nepohodlně a nesvá a už se těším na nějakou barvu. Baví mě, tím jak vypadám, pohoršovat okolí. Například mé piercingy a roztažené uši odstrašují dost lidí, ale já se bez nich připadám jak nahá a ošklivá. Je to něco, co ke mě v této fázi života prostě patří a nehodlám se toho jen tak zvdát!

Důvod, proč jsem se narodila a mé životní poslaní je jednoduché.. HUDBA! Je to něco, bez čeho bych nedokázala přežít jediný den. Hudbou, podle mě, člověk dokáže vyjádřiv sám sebe, jak nejlépe je to možné. Sama poslouchám hlavně rock a punk, ale nepohrdnu ani metalem nebo třeba corem. Strašně rádá mám převážně starší skupiny, které byly u počátku celé hudebního průmyslu. Třeba například Ramones, Sex Pistols, The Who, Nirvana, The Doors,..
Miluji atmosféru koncertů a festivalů. Miluji na tom to, jak to spojuje lidi a jak se lidi na těchto akcích baví aniž by hleděli na nedostatky a rozdílnosti ostatních. Je to neskutečný pocit se ocitnout v takovém mosh-pitu, vypadá to sice nebezpečně, ale přitom je to jedna z nepřátelštějších situacích, kde jsem se mohla ocitnout.. :D

Dalším mým životním posláním jsou určitě filmy. Je to jedna z věcí, kterou bych se ráda v budoucnu i živila, zatím sice nevím v jakém konkrétním odvětví, ale opravdu mě to baví. Je to naprosto kouzelné, jak někdo dokáže natočit něco, co vlatně ve skutečnosti ani neexistuje a někdo to pouze vymyslel. Filmy dokáží člověka rozesmát, ale i rozesmutnět. Jednoduše útočí na lidské emoce a né zrovna moc věcí/lidí tohle u mě dokáže, ale filmy ano.

Vlastně se zajímám o úmění skoro ve všech podobách. Sama se snažím rozvíjet převážně v kresbě a malbě. To mě pronásleduje skoro celý život, už jako malá jsem si hodně kreslila. No, v podstatě to bylo jediné, co jsem dělala.

Sama jsem vegetariánka a nedokáži si představit, že bych znovu jedla zvířata. Od té doby, co se o této stravě více zajímám, tak se chci čím dál více stát veganem. Většině lidem to přijde hloupé a odsuzují mě za to, ale já sama prostě nechci patřit mezi ty, kteří ubližují zvířatům. Lidem co jí vše nic nerozmlouvám a do jejich stravy jim nekecám a tak bych to stejné ocenila od ostatních.. :)

A posledním takovým bodem, co zde asi zmíním je body modification. Od tetování, přes piercingy až po podkožní implantáty. Tělesné modifikace mě téže baví už od nízkého věku, ale až před pár lety jsem se o to začala zajímat ve velkém. Dnes když mi řeknete název piercingu, tak já vám povím většinu informací, které o tom potřebujete vědět. Jsem ti posedlá! Tetování miluji, letos jsem se byla podívat i na pražské konvenci/přehlídce tetování a neskutečně jsem si to užila. Pořádné tetování zatím nemám, rozhodla jsem se počkat dokud nebudu plnoletá.. Asi je zbytečné tuto mou vášeň zde nějak více rozepisovat, to kdyžtak napíši nějaký obsáhlý článek.


Teď už jen něco rychle v bodech:

Jméno: Jana
Blogová přezdívka: Jannah
Narození: 08. 12. 1998 /16 let/
Barva očí: modrá
Zájmy: fotografie, kresba, hudba, filmy,..
Hudba: punkrock
Film: psychologické, drama
Oblíbený umělec: Christopher Lowell
Sport: jedině WWE wrestling
Instagram: JaneVarecka
Twitter: JaneVarecka

That's it.Text by: Jannah | © copyright 2015
 

2 people judged this article.

Comments

1 Terezka Ohnsorge Terezka Ohnsorge | Web | 23. july 2015 at 12:11 | React

ňafff, šeříková ti bude maximálně slušet lásko <3 ^^
Chybíš mi :(
O tvý posedlosti piercingama víme všichni, jednou mi nějakej (asi ne jeden) píchneš :D.
S tou hudbou souhlasím, ale to o mě víš :).
Miluju tě ^^

2 Yuuta Yuuta | Web | 25. july 2015 at 16:20 | React

Juj!!! Ty jsi mladší jak ja :DD :D :3 to je cute

3 barbora barbora | Email | 28. april 2017 at 14:02 | React

Zdravim, mas strasne krasne ty blond i ruzove vlasky, cetla jsem ze jsi je odbarvovala z červene, ja je mam hnede, a chci je dat taky na ruzovo, chtela jse mse zeptat trosku na tve pripravky ci na tvuj postup..dekuju ti moc za rady...jelikoz jsem mela uz ruzove ombre, tak to si chci zkusit uzdelat uz sama..preji ti krasny den a dekuji za odpoved

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.